Megamenu Framework (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Category
eu: Kategoria

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Other
eu: Bestea

en: Your settings have been saved.
eu: Zure ezarpenak gordetu dira.

en: Click
eu: Klik
