Megamenu Framework (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Category
fi: Kategoria

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Other
fi: Muu

en: Your settings have been saved.
fi: Asetuksesi on tallennettu.

en: Columns
fi: Palstat

en: Click
fi: Klikkaus

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title
