Megamenu Framework (7.x-1.3) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Categories
fil: Mga kategorya

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Weight
fil: Timbang

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos
