Megamenu Framework (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Categories
ja: カテゴリー

en: Edit
ja: 編集

en: Weight
ja: ウェイト

en: Category
ja: カテゴリー

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Other
ja: その他

en: Your settings have been saved.
ja: 設定が保存されました。

en: Columns
ja: カラム

en: Machine Name
ja: システム内部名称

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト
