Megamenu Framework (7.x-1.3) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Categories
ml: വിഭാഗങ്ങൾ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ
