Megamenu Framework (7.x-1.3) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Category
mn: Ангилал

en: Configuration
mn: Тохиргоо
