Megamenu Framework (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Categories
ro: Categorii

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Category
ro: Categorie

en: Configuration
ro: Configurație

en: Other
ro: Altele

en: Your settings have been saved.
ro: Setările au fost salvate.

en: Columns
ro: Coloane

en: Machine Name
ro: Nume mașină

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title
