Megamenu Framework (7.x-1.3) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Category
sq: Kategoria

en: URL
sq: Adresa URL

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Other
sq: Tjetër

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
