Megamenu Framework (7.x-1.3) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Weight
ta: எடை

en: Category
ta: பிரிவு

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Other
ta: மற்றவை

en: Your settings have been saved.
ta: உங்கள் அமைவுகள் சேமிக்கப்பட்டன.

en: Columns
ta: நெடுவரிசை

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை
