Megamenu Framework (7.x-1.4) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Category
be: Катэгорыя

en: URL
be: Спасылка

en: Configuration
be: Налады

en: Other
be: Іншыя

en: Your settings have been saved.
be: Вашы налады былі захованы.

en: Weight for @title
be: Вага для @title
