Megamenu Framework (7.x-1.4) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Other
bo: གཞན

en: Your settings have been saved.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Columns
bo: སྡེ་བ།

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
