Megamenu Framework (7.x-1.4) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Category
el: Κατηγορία

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Other
el: Άλλο

en: Your settings have been saved.
el: Οι ρυθμίσεις σας αποθηκεύτηκαν.

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
