Megamenu Framework (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Categories
he: קטגוריות

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Category
he: קטגוריה

en: URL
he: כתובת URL

en: Configuration
he: הגדרות

en: Other
he: אחר

en: Your settings have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Columns
he: עמודות

en: Machine Name
he: שם מכונה

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
