Megamenu Framework (7.x-1.4) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Category
hu: Kategória

en: URL
hu: Webcím

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Other
hu: Egyéb

en: Your settings have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Columns
hu: Oszlopok

en: Hover
hu: Egér az elem felett

en: Click
hu: Kattintás

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név

en: Weight for @title
hu: @title súlya
