Megamenu Framework (7.x-1.4) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Categories
is: Flokkar

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Category
is: Flokkur

en: URL
is: vefslóð

en: Your settings have been saved.
is: Stillingar þínar hafa verið vistaðar.

en: Machine Name
is: Tölvuvænt nafn
