Megamenu Framework (7.x-1.4) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Categories
it: Categorie

en: Edit
it: Modifica

en: Weight
it: Peso

en: Category
it: Categoria

en: Configuration
it: Configurazione

en: Other
it: Altro

en: Your settings have been saved.
it: Le tue impostazioni sono state salvate.

en: Columns
it: Colonne

en: Machine Name
it: Nome ad uso interno

en: Weight for @title
it: Peso per @title
