Megamenu Framework (7.x-1.4) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Categories
oc: Categorias

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: Category
oc: Categoria

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Other
oc: Autre

en: Your settings have been saved.
oc: Vòstras preferéncias han estat enregistradas.

en: Columns
oc: Colomnas

en: Machine Name
oc: Nom sistèma

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
