Megamenu Framework (7.x-1.4) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Categories
pl: Kategorie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Category
pl: Kategoria

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Other
pl: Inne

en: Your settings have been saved.
pl: Twoje ustawienia zostały zachowane.

en: Back to list
pl: Powrót do listy

en: Columns
pl: Kolumny

en: Click
pl: Kliknięcie

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title
