Megamenu Framework (7.x-1.4) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Categories
sl: Kategorije

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Category
sl: Kategorija

en: Configuration
sl: Nastavitve
