Megamenu Framework (7.x-1.4) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Weight
ta: நிறை

en: Category
ta: வகை
