Megamenu Framework (7.x-1.4) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Categories
te: వర్గాలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Category
te: వర్గం

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Other
te: ఇతర

en: Your settings have been saved.
te: మీ అమరికలని భద్రపరిచాం.
