Megamenu Framework (7.x-1.4) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Categories
uk: Категорії

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: Category
uk: Категорія

en: URL
uk: URL-адреса

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Other
uk: Інше

en: Add Category
uk: Додати категорію

en: Your settings have been saved.
uk: Налаштування були успішно збережені.

en: Columns
uk: Колонки

en: Hover
uk: Наведення

en: Click
uk: Клац

en: Machine Name
uk: Машинна Назва

en: Weight for @title
uk: Вага для @title
