Megamenu Framework (7.x-1.4) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Categories
vi: Mục phân loại

en: Edit
vi: Sửa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Category
vi: Mục phân loại

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Other
vi: Khác

en: Your settings have been saved.
vi: Đã lưu lại các thiết lập của bạn.

en: Columns
vi: Các cột

en: Click
vi: Nhấn

en: Machine Name
vi: Tên nội bộ

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
