Megamenu Framework (7.x-1.4) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Category
eo: Kategorio

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Other
eo: Alia
