Megamenu Framework (7.x-1.4) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Categories
es: Categorías

en: Edit
es: Editar

en: Weight
es: Peso

en: Category
es: Categoría

en: Configuration
es: Configuración

en: Other
es: Otro(s)

en: Your settings have been saved.
es: Sus opciones de configuración se han guardado.

en: Back to list
es: Regresar a lista

en: Columns
es: Columnas

en: Machine Name
es: Nombre de sistema

en: Weight for @title
es: Peso para @title
