Megamenu Framework (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Categories
hi: वर्ग

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Weight
hi: मान

en: Category
hi: वर्ग

en: URL
hi: यूआरएल

en: Other
hi: अन्य

en: Your settings have been saved.
hi: अपनी सेटिंग्स को सुरक्षित कर दिया गया है।

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन
