Megamenu Framework (7.x-1.4) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
