Megamenu Framework (7.x-1.4) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Categories
jv: Kategori

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Category
jv: Kategori

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Other
jv: Liyané

en: Your settings have been saved.
jv: Sétinganmu uwis disimpen.

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
