Megamenu Framework (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Categories
pt: Categorias

en: Edit
pt: Editar

en: Weight
pt: Peso

en: Category
pt: Categoria

en: Configuration
pt: Configurações

en: Other
pt: Outros

en: Your settings have been saved.
pt: Suas configurações foram salvas.

en: Back to list
pt: Voltar para lista

en: Columns
pt: Colunas

en: Hover
pt: Ao passar do mouse

en: Click
pt: Clique

en: Machine Name
pt: Nome de Máquina

en: Weight for @title
pt: Peso para @title
