Megamenu Framework (7.x-1.4) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: URL
ug: ئادرېس

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Other
ug: باشقا

en: Your settings have been saved.
ug: تەڭشەشلىرىڭىز ساقلاندى.
