Membership Entity (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (74 entries)

en: user
gl: usuario/a

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Register
gl: Rexistrar

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Last Updated
gl: Última actualización

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Password
gl: Contrasinal

en: Weight
gl: Peso

en: Link
gl: Ligazón

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Export
gl: Exportar

en: Save
gl: Gardar

en: Update
gl: Actualizar

en: View
gl: Ver

en: Created
gl: Creado

en: Update options
gl: Actualizar opcións

en: Active
gl: Activo

en: Filter
gl: Filtro

en: N/A
gl: N/D

en: 1 day
gl: 1 día

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Start
gl: Comezo

en: End
gl: Fin

en: Now
gl: Agora

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: End date
gl: Data de fin

en: Other
gl: Outro

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Clone
gl: Clonar

en: Order
gl: Orde

en: Operation
gl: Operación

en: Pending
gl: Pendente

en: ago
gl: fai

en: No items selected.
gl: Ningún elemento seleccionado.

en: Refine
gl: Refinar

en: Undo
gl: Desfacer

en: any
gl: calquera

en: Create new account
gl: Crear nova conta

en: Date created
gl: Data de creación

en: Join
gl: Unirse

en: 1 week
gl: 1 semana

en: Error saving user account.
gl: Erro ó gardar a conta de usuario.

en: Text to display
gl: Texto a amosar

en: Generate
gl: Xerar

en: Display format
gl: Formato de presentación

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
gl: Grazas por solicitar unha conta de usuario. Actualmente a súa conta está pendente de autorización polo administrador do sitio.<br />Mentres se autoriza, enviouse á súa dirección de correo unha mensaxe de bienvenida con instrucións adicionais.

en: Enter your @s username.
gl: Insira o seu @s nome de usuario

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
gl: Creouse unha nova conta de usuario para <a href="@url">%name</a>. Non se enviou ningún e-mail.

en: New user: %name (%email).
gl: Novo usuario: %name %email.

en: The human-readable name %name is already taken.
gl: O nome lexíbel por persoas %name xa está ocupado.

en: Enter the password that accompanies your username.
gl: Escriba o contrasinal asignado ao seu nome de usuario.

en: Date changed
gl: Data modificada

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
gl[0]: Seguro que quere borrar este elemento?
gl[1]: Seguro que quere borrar estes elementos?

en: A welcome message with further instructions has been e-mailed to the new user <a href="@url">%name</a>.
gl: Unha mensaxe de benvida con máis instruccións foille enviada por correo o novo usuario <a href="@url">%name</a>.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
gl: Unha mensaxe de benvida con instrucións adicionais foi enviada a súa dirección de correo electrónico.

en: and where %property is %value
gl: e onde %property é %value

en: where %property is %value
gl: onde %property é %value

en: and where
gl: e onde

en: Weight for row @number
gl: Peso para la fila @number

en: This is compulsory for 'required' fields.
gl: Isto é obrigatorio para os campos marcados como «requerido».
