Membership Entity (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (29 entries)

en: user
ka: მომხმარებელი

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Password
ka: პაროლი

en: Weight
ka: წონა

en: Link
ka: ბმული

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Update
ka: განახლება

en: Created
ka: შექმნილია

en: Active
ka: აქტიური

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: Other
ka: სხვა

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა

en: any
ka: ნებისმიერი
