Membership Entity (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (76 entries)

en: user
lt: narys

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Register
lt: Registruotis

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Last Updated
lt: Atsakymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Update options
lt: Atnaujinti pasirinkimus

en: Active
lt: Aktyvus

en: Filter
lt: Filtruoti

en: N/A
lt: N/D

en: 1 day
lt: 1 diena

en: 1 year
lt: 1 metai

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga

en: Now
lt: Dabar

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Other
lt: Kiti

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Order
lt: Tvarka

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Pending
lt: Laukiama

en: No items selected.
lt: Įrašai nepasirinkti.

en: Refine
lt: Patikslinti

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Expired
lt: Pasibaigė galiojimas

en: any
lt: visi

en: Create new account
lt: Registracija

en: Edit membership
lt: Redaguoti narystę

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Join
lt: Prisijungti

en: 1 week
lt: 1 savaitė

en: Cancelled
lt: Atšaukta

en: Error saving user account.
lt: Klaida išsaugant nario paskyrą.

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Display format
lt: Rodymo formatas

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
lt: Dėkojame, kad užpildėte registracijos anketą. Kol kas jūsų registracija laukia administratoriaus pritarimo.<br />Tuo tarpu, tolesnės instrukcijos buvo išsiųstos jūsų el. pašto adresu.

en: Enter your @s username.
lt: Įveskite registracijos @s vardą

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
lt: Sukurta nauja paskyra nariui<a href="@url">%name</a>. El. pašto žinutė nebuvo išsiųsta.

en: New user: %name (%email).
lt: Naujas narys: %name (%email).

en: The human-readable name %name is already taken.
lt: Žmonėms suprantamas pavadinimas %type jau užimtas.

en: Enter the password that accompanies your username.
lt: Įveskite slaptažodį

en: Date changed
lt: Data pasikeitė

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
lt[0]: Ar tikrai norite pašalinti šį elementą?
lt[1]: Ar tikrai norite pašalinti šiuos elementus?
lt[2]: Ar tikrai norite pašalinti šiuos elementus?

en: A welcome message with further instructions has been e-mailed to the new user <a href="@url">%name</a>.
lt: Pasveikinimo žinutė su tolimesnėms instrukcijom  buvo nusiųsta naujam nariui <a href="@url">%name</a>.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
lt: Pasveikinimo žinutė su tolimesnėms instrukcijom  buvo nusiųsta jums į el. pašto dėžutę.

en: and where %property is %value
lt: ir čia %property yra %value

en: where %property is %value
lt: čia %property yra %value

en: and where
lt: ir čia

en: Weight for row @number
lt: Eilutės @number svoris

en: This is compulsory for 'required' fields.
lt: Tai būtina privalomiems laukeliams.
