Membership Entity (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (81 entries)

en: user
lv: lietotājs

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Last Updated
lv: Pēdējie atjauninājumi

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Password
lv: Parole

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Export
lv: Eksportēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Update
lv: Atjaunināt

en: View
lv: Skatīt

en: Add another
lv: Pievienot citu

en: Created
lv: Izveidots

en: Update options
lv: Atjaunināšanas uzstādījumi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Filter
lv: Filtrēt

en: N/A
lv: N/P

en: 1 day
lv: 1 diena

en: 3 months
lv: 3 mēneši

en: 6 months
lv: 6 mēneši

en: 1 year
lv: 1 gads

en: 2 years
lv: 2 gadi

en: 3 years
lv: 3 gadi

en: 4 years
lv: 4 gadi

en: 5 years
lv: 5 gadi

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Start
lv: Sākt

en: End
lv: Beigt

en: Now
lv: Tagad

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: Other
lv: Citi

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Clone
lv: Klonēt

en: Order
lv: Secība

en: Operation
lv: Operācija

en: Pending
lv: Gaida

en: No items selected.
lv: Neviens elements nav izvēlēts.

en: Refine
lv: Pielabot

en: Undo
lv: Atcelt

en: any
lv: jebkurš

en: Create new account
lv: Izveidot jaunu kontu

en: Edit membership
lv: Labot piederību

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: Join
lv: Pievienoties

en: 1 week
lv: 1 nedēļa

en: Cancelled
lv: Atcelts

en: Error saving user account.
lv: Kļūda saglabājot lietotāja kontu.

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: Display format
lv: Attēlojuma formāts

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Enter your @s username.
lv: Ievadi savu @s lietotājvārdu.

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
lv: Izveidots jauns konts lietotājam <a href="@url">%name</a>. E-pasts nav nosūtīts.

en: New user: %name (%email).
lv: Jauns lietotājs: %name (%email).

en: The human-readable name %name is already taken.
lv: Norādītais nosaukums %name jau tiek izmantots citur.

en: Enter the password that accompanies your username.
lv: Ievadiet paroli, kas atbilst lietotājvārdam.

en: Date changed
lv: Datums izmainīts

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
lv[0]: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties dzēst šo ierakstu?
lv[1]: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties dzēst šos ierakstus?

en: A welcome message with further instructions has been e-mailed to the new user <a href="@url">%name</a>.
lv: Ziņa ar tālākām instrukcijām tika nosūtīta jaunajam lietotājam <a href="@url">%name</a> uz e-pastu.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
lv: Ziņa ar tālākām instrukcijām tika nosūtīta uz jūsu e-pasta adresi.

en: and where %property is %value
lv: un kur %property ir %value

en: where %property is %value
lv: kur %property ir %value

en: and where
lv: un kur

en: Weight for row @number
lv: Rindas svars @number

en: This is compulsory for 'required' fields.
lv: Nepieciešams obligātiem laukiem.
