Membership Entity (7.x-1.0-alpha1) - en to mk translation catalogue (10 entries)

en: user
mk: корисник

en: Type
mk: Тип

en: Remove
mk: Одстрани

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: Export
mk: Изнесување

en: Active
mk: Активно

en: 1 day
mk: 1 ден

en: Log in
mk: Најави ме

en: Create new account
mk: Креирање нова сметка
