Membership Entity (7.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (44 entries)

en: user
af: gebruiker

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: delete
af: verwyder

en: Register
af: Registreer

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Last Updated
af: Laas Opdateer

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Password
af: Wagwoord

en: Weight
af: Gewig

en: Link
af: Skakel

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Export
af: Voer uit

en: Save
af: Stoor

en: Update
af: Dateer op

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Update options
af: Opdateer opsies

en: Active
af: Aktief

en: Filter
af: Filtreer

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Other
af: Ander

en: Log in
af: Teken in

en: Order
af: Bestelling

en: Operation
af: Operasie

en: Pending
af: Hangende

en: No items selected.
af: Geen items geselekteer nie.

en: Refine
af: Verfyn

en: Undo
af: Maak ongedaan

en: Create new account
af: Skep nuwe rekening

en: Edit membership
af: Wysig lidmaatskap

en: Membership
af: Lidmaatskap

en: 1 month
af: 1 maand

en: New user: %name (%email).
af: Nuwe gebruiker: %name (%email).

en: Enter the password that accompanies your username.
af: Verskaf die wagwoord wat aan jou gebruikersnaam gekoppel is.
