Membership Entity (7.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (68 entries)

en: user
be: карыстальнік

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Password
be: Пароль

en: Weight
be: Вага

en: Link
be: Спасылка

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Export
be: Экспарт

en: Save
be: Захаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: View
be: Праглядзець

en: Created
be: Створана

en: Update options
be: Налады абнаўлення

en: Active
be: Актыўна

en: Filter
be: Фільтраваць

en: N/A
be: Не даступна

en: 1 day
be: 1 дзень

en: 1 year
be: 1 год

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: Start
be: Пачатак

en: Now
be: Зараз

en: Start date
be: Дата пачатку

en: End date
be: Дата заканчэння

en: Other
be: Іншыя

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: Order
be: Парадак

en: Operation
be: Аперацыя

en: Pending
be: Чакае

en: No items selected.
be: Не выбрана ніякіх элементаў.

en: Refine
be: Змяніць

en: Undo
be: Адмена

en: Expired
be: Выбег тэрмін

en: any
be: любы

en: Create new account
be: Стварыць новы рахунак

en: Date created
be: Дата стварэння

en: 1 week
be: 1 тыдзень

en: Error saving user account.
be: Не атрымалася захаваць акаўнт карыстальніка.

en: Text to display
be: Паказваць тэкст

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
be: Дзякуй за рэгістрацыю. Ваш рахунак чакае разгляду адміністратарам сайта.<br />Вам высланы ліст з далейшымі інструкцыямі па эл. пошце на ваш адрас.

en: Enter your @s username.
be: Увядзіце ваша @s імя карыстальніка.

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
be: Створаны новы акаўнт карыстальніка для <a href="@url">%name</a> Падцвержанне на пошту не было адпраўлена.

en: New user: %name (%email).
be: Новы карыстальнік: %name (%email)

en: The human-readable name %name is already taken.
be: Лёгкачытальная імя %name ужо занята.

en: Enter the password that accompanies your username.
be: Увядзіце пароль для вашага імені карыстальніка.

en: Date changed
be: Дата змененая

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
be[0]: Вы сапраўды жадаеце выдаліць гэты элемент?
be[1]: Вы сапраўды жадаеце выдаліць гэтыя элементы?

en: A welcome message with further instructions has been e-mailed to the new user <a href="@url">%name</a>.
be: Вам высланы ліст з далейшымі інструкцыямі па эл. пошце на адрас <a href="@url">%name</a>.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
be: Вам высланы ліст з далейшымі інструкцыямі па эл. пошце на ваш адрас.

en: and where %property is %value
be: і дзе %property прымае значэнне %value

en: where %property is %value
be: дзе %property прымае значэнне %value

en: and where
be: і дзе

en: Weight for row @number
be: Вага для радка @number

en: This is compulsory for 'required' fields.
be: Гэта з'яўляецца абавязковым для 'абавязковых' палёў
