Membership Entity (7.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (80 entries)

en: user
et: kasutaja

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Register
et: Registreeru

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Last Updated
et: Viimati uuendatud

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Password
et: Parool

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Export
et: Ekspordi

en: Save
et: Salvesta

en: Update
et: Uuenda

en: View
et: Kuva

en: Add another
et: Lisa veel üks

en: Created
et: Loodud

en: Update options
et: Muutmise valikud

en: Active
et: Aktiivne

en: Filter
et: Filtreeri

en: N/A
et: Puudub

en: 1 day
et: 1 päev

en: 3 months
et: 3 kuud

en: 6 months
et: 6 kuud

en: 1 year
et: 1 aasta

en: 2 years
et: 2 aastat

en: 3 years
et: 3 aastat

en: 4 years
et: 4 aastat

en: 5 years
et: 5 aastat

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Start
et: Algus

en: End
et: Lõpp

en: Now
et: Praegu

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Other
et: Muu

en: Log in
et: Sisene

en: Clone
et: Klooni

en: Order
et: Järjestus

en: Operation
et: Operatsioon

en: Pending
et: Ootel

en: No items selected.
et: Midagi pole valitud.

en: Refine
et: Täpsusta

en: Undo
et: Võta tagasi

en: any
et: suvaline

en: Create new account
et: Registreeru

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: Join
et: Liitu

en: 1 month
et: 1 kuu

en: 1 week
et: 1 nädal

en: Error saving user account.
et: Viga kasutajakonto salvestamisel.

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: Display format
et: Kuvamise formaat

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
et: Täname sind uue konto loomise eest. Sinu konto ootab saidi administraatori heakskiitu.<br />Seniks saadeti sinu meiliaadressile tervitussõnum edasiste juhistega.

en: Enter your @s username.
et: Sisesta oma @s kasutajanimi.

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
et: Kasutajale <a href="@url">%name</a> loodi uus konto. E-kirja ei saadetud.

en: New user: %name (%email).
et: Uus kasutaja: %name (%email).

en: The human-readable name %name is already taken.
et: Inimloetav nimi %name on juba kasutusel.

en: Enter the password that accompanies your username.
et: Sisesta kasutajanimele vastav salasõna.

en: Date changed
et: Muutmiskuupäev

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
et[0]: Kas sa oled kindel, et tahad selle kirje kustutada?
et[1]: Kas sa oled kindel, et tahad need kirjed kustutada?

en: A welcome message with further instructions has been e-mailed to the new user <a href="@url">%name</a>.
et: Tervitustekst edasiste juhistega saadeti uue kasutaja meilile <a href="@url">%name</a>.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
et: Tervitustekst edasiste juhistega saadeti sinu meilile.

en: and where %property is %value
et: ja kus %property on %value

en: where %property is %value
et: kus %property on %value

en: and where
et: ja kus

en: Weight for row @number
et: Rea @number kaal

en: This is compulsory for 'required' fields.
et: See on kohustuslik 'nõutud' tüüpi väljadele.

en: Link to user
et: Viide kasutajale
