Membership Entity (7.x-1.0-alpha2) - en to ga translation catalogue (20 entries)

en: user
ga: úsáideoir

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: 1 day
ga: Lá amháin

en: Start date
ga: Dáta tosaithe

en: Log in
ga: Logáil isteach

en: Order
ga: Ordú

en: Pending
ga: Ar feitheamh

en: Create new account
ga: Cruthaigh cuntas nua

en: 1 month
ga: mí amháin

en: 1 week
ga: seachtain amháin

en: Enter your @s username.
ga: Clóscríobh d’ainm úsáideora @s.

en: Enter the password that accompanies your username.
ga: Clóscríobh do phasfhocal a ghabhann le d’ainm úsáideora.
