Membership Entity (7.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (66 entries)

en: user
hr: korisnik

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: delete
hr: ukloni

en: Register
hr: Registriraj se

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Last Updated
hr: Posljednji put osvježeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Password
hr: Lozinka

en: Weight
hr: Težina

en: Link
hr: Poveznica

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Export
hr: Izvezi

en: Save
hr: Spremi

en: Update
hr: Osvježi

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: Update options
hr: Opcije nadogradnje

en: Active
hr: Aktivno

en: Filter
hr: Pročisti

en: N/A
hr: N/D

en: 1 day
hr: 1 dan

en: 1 year
hr: 1 godina

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Start
hr: Početak

en: End
hr: Svršetak

en: Other
hr: Ostalo

en: Log in
hr: Prijava

en: Clone
hr: Kloniraj

en: Order
hr: Redoslijed

en: Operation
hr: Operacija

en: No items selected.
hr: Nije odabrana stavka.

en: Refine
hr: Pročisti

en: Undo
hr: Poništi

en: any
hr: bilo koji

en: Create new account
hr: Stvori novi račun

en: Date created
hr: Nadnevak stvaranja

en: 1 week
hr: 1 tjedan

en: Cancelled
hr: Otkazan

en: Error saving user account.
hr: Greška prilikom spremanja korisničkog računa.

en: Text to display
hr: Tekst koji će se prikazati

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
hr: Hvala na prijavi. Vaš račun čeka odobrenje administratora.<br />U međuvremenu su, na unešenu adresu e-pošte, poslane dodatne upute.

en: Enter your @s username.
hr: Unesite svoje @s korisničko ime.

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
hr: Stvoren je novi korisnički račun za <a href="@url">%name</a>. E-pošta nije poslana.

en: New user: %name (%email).
hr: Novi korisnik: %name (%email).

en: The human-readable name %name is already taken.
hr: Ljudima čitljiv naziv %name je već zauzeto.

en: Enter the password that accompanies your username.
hr: Unesite lozinku koja se odnosi na vaše korisničko ime.

en: Date changed
hr: Nadnevak promjene

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
hr[0]: Želite li zbilja ukloniti ovu stavku?
hr[1]: Želite li zbilja ukloniti ove stavke?
hr[2]: Želite li zbilja ukloniti ove stavke?

en: A welcome message with further instructions has been e-mailed to the new user <a href="@url">%name</a>.
hr: Poruka dobrodošlice s daljnjim uputama je poslana na e-poštu novog korisnika <a href="@url">%name</a>.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
hr: Poruka dobrodošlice s daljin uputama je poslana na vašu e-poštu.

en: and where %property is %value
hr: i gdje %property je %value

en: where %property is %value
hr: gdje %property je %value

en: and where
hr: i gdje

en: Weight for row @number
hr: Težina za red @number

en: This is compulsory for 'required' fields.
hr: Ovo je obavezno za 'nužna' polja.
