Membership Entity (7.x-1.0-alpha2) - en to ht translation catalogue (11 entries)

en: user
ht: itilizatè

en: Status
ht: Eta

en: Register
ht: Kreye kont

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Password
ht: Mo pas

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Filter
ht: Filtre
