Membership Entity (7.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (49 entries)

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Type
ku: جۆر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Link
ku: بەستەر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Update options
ku: تازەکردنەوەی هەڵبژاردنەکان

en: Active
ku: چالاکە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: N/A
ku: نییە

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: Other
ku: هیتر

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: Order
ku: ڕیز

en: Operation
ku: کردار

en: No items selected.
ku: هیچ بڕگه‌یه‌ک هەڵنەبژێرراوە.

en: Undo
ku: وەک خۆی لێ بکەوە

en: any
ku: هەر کام

en: Create new account
ku: هەژمارێکی نوێ‌ درووست بکە

en: Date created
ku: بەرواری درووستکردن

en: Error saving user account.
ku: هه‌ڵە ڕوویدا له کاتی‌ پاشه‌که‌وت کردنی هەژماری به‌کارهێنه‌ر.

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.

en: Enter your @s username.
ku: ناوی تێپەڕبوون @s پڕبکەوە.

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
ku: هەژمارێکی نوێ درووستکرا بۆ <a href="@url">%name</a>. هیچ ئیمێلێک نەناردرا.

en: New user: %name (%email).
ku: بەکارهێنەری نوێ : %name (%email).

en: The human-readable name %name is already taken.
ku: ناوی مافی توانای خوێندنه‌وه‌%name براوه‌.

en: Enter the password that accompanies your username.
ku: تکایە ئەو وشەنهێنییە پڕبکەوە کە بۆ ناوی تێپەڕبوونەکەت دابین کراوە.

en: Date changed
ku: ڕێکەوت گۆڕا

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
ku[0]: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی ئەم بەشە؟
ku[1]: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی ئەم بەشانە؟
