Membership Entity (7.x-1.0-alpha2) - en to mg translation catalogue (20 entries)

en: user
mg: mpikambana

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: Type
mg: Karazana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Password
mg: Teny miafina

en: Update
mg: Ovana

en: Update options
mg: Ireo fanovana azo ampiarina

en: Filter
mg: Sivana

en: Log in
mg: Fidirana

en: any
mg: izy rehetra

en: Create new account
mg: Mamorona anarana vaovao

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.
