Membership Entity (7.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (36 entries)

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Username
my: အမည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: 1 day
my: ၁ ရက်

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ

en: Other
my: အခြား

en: Log in
my: ၀င်ရန်

en: Clone
my: ပုံစံတူထပ်ပွားပါ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Undo
my: မပြုလုပ်တော့

en: Create new account
my: Account အသစ်ပြုလုပ်ရန်

en: 1 week
my: ၁ ပတ်

en: Enter your @s username.
my: သင့် @s အမည်ကို ထည့်ပါ

en: Enter the password that accompanies your username.
my: သင့်နှင့်သက်ဆိုင်သည့် စကားဝှက်ကို ထည့်ပါ

en: This is compulsory for 'required' fields.
my: 'မပါမဖြစ် လိုအပ်သည့်' နေရာဖြစ်သောကြောင့် မထည့်မနေရ ထည့်သွင်းရမည်။
