Membership Entity (7.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (42 entries)

en: user
nn: brukar

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Password
nn: Passord

en: Weight
nn: Vekt

en: Link
nn: Lenke

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Export
nn: Eksporter

en: Save
nn: Lagre

en: Update
nn: Oppdater

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Update options
nn: Val for oppdatering

en: Active
nn: Aktiv

en: Filter
nn: Filtrer

en: Unlimited
nn: Uavgrensa

en: Start
nn: Byrjar

en: End
nn: Sluttar

en: Now
nn: No

en: Other
nn: Andre

en: Log in
nn: Logg inn

en: Order
nn: Sorteringsval

en: Create new account
nn: Lag ny konto

en: Edit membership
nn: Endre på medlemskap

en: Join
nn: Meld inn

en: Error saving user account.
nn: Feil oppstod ved lagring av brukarkonto

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
nn: Takk for søknaden om ein brukarkonto. Før du kan ta den i bruk, må kontoen din først godkjennast av nettstadens administrator.<br />I mellomtida kan du lese velkomstmeldinga med ytterlegare informasjon, som er sendt til di epostaddresse.

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
nn: Oppretta ny brukarkonto for <a href="@url">%name</a>. Ingen epost er sendt.

en: New user: %name (%email).
nn: Ny brukar: %name (%email).

en: Enter the password that accompanies your username.
nn: Skriv passordet som høyrer til brukarnamnet ditt.

en: This is compulsory for 'required' fields.
nn: Dette er obligatorisk for 'påkrevd' felt.
