Membership Entity (7.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (42 entries)

en: user
sq: përdoruesi

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Export
sq: Eksporto

en: Save
sq: Ruaj

en: Update
sq: Rifresko

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Update options
sq: Opsionet e përditësimit

en: Active
sq: Aktiv

en: Filter
sq: Filtri

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: Other
sq: Tjetër

en: Log in
sq: Identifikohu

en: Operation
sq: Veprimi

en: No items selected.
sq: Nuk është zgjedhur asnjë element.

en: Refine
sq: Përcakto më me hollësi

en: Undo
sq: Anullo

en: any
sq: çfarëdo

en: Create new account
sq: Krijo një profil të ri

en: Error saving user account.
sq: Gabim gjatë ruajtjes së profilit të përdoruesit.

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.

en: Enter your @s username.
sq: Shkruani emrin tuaj të përdoruesit @s.

en: The human-readable name %name is already taken.
sq: Emri i lexueshëm nga njerzit %name është përdorur njëherë.

en: Enter the password that accompanies your username.
sq: Shkruani fjalëkalimin për emrin tuaj të përdoruesit.
