Membership Entity (7.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (37 entries)

en: user
ug: ئەزا

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Password
ug: پارول

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Update
ug: يڭىلاش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Update options
ug: يېڭىلاش شەرتلىرى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: 1 day
ug: 1 كۈن

en: Unlimited
ug: چەكسىز

en: Other
ug: باشقا

en: Log in
ug: كىرىش

en: Clone
ug: كۆچۈرۈش

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Refine
ug: تەپسىلاتى

en: Undo
ug: يېنىۋېلىش

en: any
ug: ھەرقانداق

en: Create new account
ug: ئەزالىققا تىزىملىنىش

en: 1 month
ug: 1 ئاي

en: 1 week
ug: ھەپتە 1
