Membership Entity (7.x-1.0-alpha3) - en to ky translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: This action cannot be undone.
ky: Бул аракет кайтарылбас

en: Password
ky: Сырсөз

en: Weight
ky: Салмагы

en: edit
ky: түзөт

en: Save
ky: Сактоо
