Membership Entity (7.x-1.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (66 entries)

en: user
oc: utilizaire

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Type
oc: Tipe

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: Edit
oc: Modificar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Password
oc: Senhal

en: Weight
oc: Pes

en: Link
oc: Ligam

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Export
oc: Exportar

en: Save
oc: Enregistrar

en: View
oc: Veire

en: Separator
oc: Separador

en: Active
oc: Actiu

en: 1 day
oc: 1 jorn

en: 3 months
oc: 3 meses

en: 6 months
oc: 6 meses

en: 1 year
oc: 1 an

en: 2 years
oc: 2 ans

en: 3 years
oc: 3 ans

en: 4 years
oc: 4 ans

en: 5 years
oc: 5 ans

en: Unlimited
oc: Illimitat

en: Current
oc: Actual

en: Now
oc: Ara

en: Start date
oc: Data de començament

en: End date
oc: Data de fin

en: Other
oc: Autre

en: List type
oc: Tipe de lista

en: Log in
oc: Se connectar

en: Clone
oc: Clonar

en: Order
oc: Òrdre

en: Pending
oc: En espèra

en: ago
oc: i a

en: Create new account
oc: Crear un compte novèl

en: Date created
oc: Data de creacion

en: Lifetime
oc: Durada de vida

en: Error saving user account.
oc: Error al salvament del compte d'utilizaire.

en: Ordered list
oc: Lista triada

en: Unordered list
oc: Lista pas triada

en: Text to display
oc: Tèxte d'afichar

en: Generate
oc: Generar

en: Display format
oc: Format d'afichatge

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
oc: Mercés d'aver demandat un compte novèl. Vòstra requèsta es en espèra de validacion per l'administrator del site.<br />En esperant, un messatge de benvenguda es estat mandat a vòstra adreça de corrièr electronic.

en: Enter your @s username.
oc: Picatz vòstre nom d'utilizaire per @s.

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
oc: Compte d'utilizaire novèl creat per <a href="@url">%name</a>. Cap de corrièr electronic es pas estat mandat.

en: New user: %name (%email).
oc: Utilizaire novèl : %name (%email).

en: Simple separator
oc: Separador simple

en: The human-readable name %name is already taken.
oc: Lo nom afichat « %name » es ja utilizat.

en: Enter the password that accompanies your username.
oc: Picatz lo senhal que correspond a vòstre nom d'utilizaire.

en: Date changed
oc: Data de modificacion

en: A welcome message with further instructions has been e-mailed to the new user <a href="@url">%name</a>.
oc: Un messatge de benvenguda amb d'instruccions addicionalas es estat mandat per corrièr electronic al utilizaire novèl <a href="@url">%name</a>.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
oc: Un messatge de benvenguda amb instruccions addicionals es estat mandat a vòstra adreça de corrièr electronic.

en: Show first (if present)
oc: Afichar lo primièr (si present)

en: Show item count
oc: Afichar lo nombre d'elements

en: Weight for row @number
oc: Pes de la fila @number

en: This is compulsory for 'required' fields.
oc: Aquò es obligatòri per camps 'requerits'.

en: Decide how this field will be displayed.
oc: Decidir comment aqueste camp serà afichat.
