Membership Entity (7.x-1.0-alpha3) - en to os translation catalogue (17 entries)

en: user
os: архайæг

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Export
os: Экспорт

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд
